הסרת שיער IPL

 
אם שמעתן את המונח הסרת שיער IPL ותהיתן לפשרו, נשמח לספר לכן, שהסרת שיער IPL פירושה הסרת שיער באמצעות פעימות אור אינטנסיביות (Intense Pulse Light). השוני המשמעותי בין שיטת הסרת שיער IPL לשיטת הסרת שיער באור אינפרא אדום הוא, ששיטת הסרת שיער IPL עושה שימוש בקרני אור בשלושה אורכי גל שונים ואילו שיטת הסרת שיער באינפרא אדום עושה שימוש בקרן אור באורך גל אחד בלבד. היתרונות המשמעותיים בהסרת שיער IPL על פני שיטות הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום הוא רכותן של קרני האור, והאפשרות להתאים את אורך קרני האור באופן מושלם לצבע עורה של הלקוחה ולבצע שיער הגוף שלה. יתרון משמעותי נוסף של הסרת שיער IPL הוא, שעוצמת הקרניים היא גבוהה יחסית לעוצמת הקרניים בהן משתמשים בשיטת הסרת השיער האחרות, ולכן תקופת הטיפולים קצרה יותר ומאפשרת לכן, הנשים, ליהנות מגוף חלק ללא שיער תוך פרק זמן קצר. חשוב לדעת, ששיטת הסרת שיער IPL מאפשרת קבלת תוצאות מהירות גם כשמדובר בשטחים גדולים ובוודאי שכאשר מדובר בשטחים קטנים. כך למשל, כל טיפול של הסרת שיער IPL באזור השפם אורך 3 דקות בלבד, וטיפול של הסרת שיער IPL להסרת שיער ברגליים (מלאות) נמשך רק כ-30 דקות. כמובן שיש לחזור על הטיפולים עד לפגיעה מוחלטת בשורש השערה על מנת להגיע למצב שבו השיער לא צומח לצמיתות, אולם, כאמור, תקופת הטיפול כולו אינה ארוכה ותוך זמן קצר ניתן ליהנות משטחי גוף ופנים חלקים לגמרי (למעשה, בדרך כלל תוכלו לראות "קרחות" באזור המטופל כבר לאחר 3-2 טיפולים).


הסרת שיער IPL – יתרונות רפואיים


לשיטת הסרת שיער IPL ישנם גם יתרונות רפואיים, אשר המשמעותי מביניהם הוא העובדה שהסרת שיער IPL אינה חושפת את המטופלת לקרינה מכל סוג שהוא. בנוסף, שיטה זו להסרת שיער הינה שיטה בטוחה ביותר, אשר אינה יכולה לגרום לכוויות או לצלקות באזור המטופל. הטיפולים עצמם אינם כרוכים בכאב, ואין צורך בשימוש במשחה מאלחשת לפני ביצוע הטיפול.


הסרת שיער IPL – טכנולוגיה מתקדמת בשירות הקוסמטיקאיות


בשנים האחרונות יותר ויותר קוסמטיקאיות נחשפו ליתרונות המשמעותיים של שיטת הסרת שיער IPL, והיום ניתן לבצע הסרת שיער בשיטה זו כמעט אצל כל קוסמטיקאית שהסרת שיער היא ההתמחות שלה.

למרות כל האמור לעיל, בכל זאת חשוב לוודא עם הקוסמטיקאית המבצעת הסרת שיער IPL שהיא עושה שימוש במכשיר להסרת שיער IPL אשר קיבל את אישור משרד הבריאות הישראלי וכן את אישורי הגופים המתאימים באירופה ובארה"ב, על מנת שתוכלו להיות בטוחות שהקוסמטיקאית עושה שימוש במכשיר מקצועי ובטיחותי כאחד.

הקומה של אהובה מציעה לכן (ולכם) טיפולי הסרת שיער IPL, אחת השיטות המתקדמות והיעילות ביותר להסרת שיער מכל שטחי הגוף והפנים, שיטה הנחשבת בטיחותית לחלוטין גם מבחינה רפואית.

בכל שאלה בנושא הסרת שיער IPL והסרת שיער בכלל – נשמח לעמוד לשירותכן.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com