הסרת שיער IPL

 
 
יש מספר שיטות לבצע הסרת שיער מאזורים שונים בגוף. הקומה של אהובה מזמינה אותך להכיר את אחת השיטות החדשניות ביותר, שמאפשרת לך להסיר שיער מכל אזור בגוף ולהישאר חלקה לחלוטין לאורך זמן ואפילו לצמיתות - הסרת שיער IPL באמצעות מכשיר ה-iPulse.

 

אודות המכשיר הסרת שיער בשיטת IPL


ה-iPulse הינו פטנט טכנולוגי, פרי פיתוח עדכני, אשר פותח על ידי טובי המומחים במטרה למקסם את יתרונות הסרת השיער בלייזר. מכשיר הלייזר לא מתאים לכל סוגי העור והשיער, ולעתים פועל בחום גבוה מדיי שגורם לכוויות. לכן, היה צורך בפיתוח של מכשיר מתקדם יותר, שיאפשר ליותר אנשים ליהנות מהתוצאות הטובות לאורך זמן. פטנט זה מבוסס על אלומת אור בעוצמה גבוהה שאינה משתנה. בזכות העובדה שהעוצמה שווה לאורך כל ספקטרום הפולסים של המכשיר, הפעולה מתבצעת במהירות וביעילות והכי חשוב – ללא כוויות וללא כאבים.

המכשיר פותח ונבדק על ידי צוות מדענים, רופאים ומהנדסים בשיתוף אוניברסיטת וויילס באנגליה, וקיבל את אישורי הגופים הבינלאומיים המובילים בתחום – ה-FDA האמריקני, ה-CE האירופאי, ה-BSI של מכון התקנים האנגלי וכן את אישור מכון התקנים הישראלי. בנוסף עומד המכשיר בתקן האיכות ISO 9001.

יתרונות הסרת שיער IPL


IPL (קיצור של INTENSE PULSE LIGHT) – היא טכנולוגיה מתקדמת להסרה ולדילול שיער. לטכנולוגיה זו יתרונות רבים על פני יתר השיטות הקיימות היום להסרת שיער, וכולם באים לידי ביטוי כשמבצעים אותה באמצעות מכשיר ה-iPulse:
 
 
 
הסרת שיער IPL
 
הסרת שיער בבית שחי בשיטת IPL
 
 
 
  • ללא כוויות – הטכנולוגיה המתקדמת אינה משאירה כוויות וצלקות העלולות להיגרם מטיפול בלייזר.
  • תוצאות מהירות – מספר הטיפולים הדרוש קטן בהרבה משאר השיטות להסרת שיער. 
  • מתאימה ליותר אנשים – גם בעלי שיער כהה, ששיטת הלייזר לא מתאימה להם, יכולים ליהנות מתוצאות מעולות (ייתכן שהם יזדקקו ליותר טיפולים מהממוצע). 
  • הפחתת עלויות – בסיכום הכללי הסרת שיער IPL זולה יותר משיטות אחרות המחייבות טיפול לכל החיים (גילוח, שעווה). 
  • לא רק הסרת שיער IPL – באמצעות המכשיר ניתן לבצע טיפולי טיפוח נוספים המאפשרים לך להיראות ולהרגיש הכי יפה שרק אפשר:
  1. חידוש ומיצוק של עור הפנים (רג'וביניישן) 
  2. העלמת כתמי פיגמנטציה ונימי דם 
  3. טיפול מצוין באקנה

טיפול שהולך חלק


לאור כל היתרונות, אין ספק שהשיטה של הסרת שיער IPL הינה אחת הטובות והיעילות ביותר הקיימות היום בשוק. אם גם את רוצה ליהנות מתוצאות מיידיות ומגוף חלק לאורך זמן, הנך מוזמנת להגיע אל הקומה של אהובה וליהנות מטיפול מקצועי באמצעות ה-iPulse ומהיחס האישי של אהובה.

לקביעת תור חייגי 3250951 - 072 ונשמח לעמוד לשירותך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com