פילינג לעור – כל מה שרצית לדעת

 
עם הזמן, עור הפנים שלך מתבגר ומתחיל להראות את השפעות הגיל, כמו גם את אלה של גורמים חיצוניים כגון שמש, עישון, קרינה ועוד. ביצוע טיפולי פילינג לעור יכולים לתרום בצורה משמעותית להתחדשות התאים באזור, ולאפשר לך ליהנות ממראה פנים צעיר ורענן יותר.על מנת להבין בצורה מדויקת את ההשפעות החיוביות של הטיפול, ריכזנו כאן שאלות נפוצות ואת התשובות עליהן, שיתנו לך את כל המידע הדרוש.

 

מהו פילינג לעור?


מדובר בטיפול שמטרתו להסיר את שכבות העור העליונות, שכוללות מספר רב של תאים מתים, וזאת על מנת לגרום להתחדשות מואצת של התאים ולהיווצרות שכבה חדשה של תאים בריאים יותר.

כיצד מתבצע הטיפול?

יש טיפול שנקרא פילינג רפואי (או כימי), והוא מתבצע פעם בחיים, בהרדמה מלאה ומומלץ מאוד שהוא יתבצע על ידי רופא. לעומתו, פילינג קוסמטי מתבצע באמצעות חומרים מיוחדים הגורמים לקילוף או להמסה של שכבות העור העליונות, ומומלץ לבצע אותו אצל קוסמטיקאית המתמחה בתחום והעובדת עם חומרים מתוצרת החברות המובילות.
 

איך מתבצע טיפול הפילינג בקומה של אהובה?


 
אהובה מבצעת פילינג לעור בשיטת ההמסה. היא משתמשת בחומרים איכותיים בלבד מתוצרת חברת SAL, המכילים חומצות AHA. חומצות אלה ממיסות את כל שכבות התאים המתים וממריצות את תהליך ההתחדשות, כך שלאחר סדרת הטיפולים העור יקבל מראה חי, רענן וחלק.

כל כמה זמן מומלץ לבצע טיפול?


פילינג לעור מומלץ לבצע בתדירות הבאה:

  • עור מטופח – פעם בחודש-חודש וחצי, כולל טיפול ביתי יומיומי בקרמים המכילים חומצות AHA בריכוז נמוך. פעם בשנה מומלץ לבצע סדרה של 6 טיפולים במכון, על מנת לשמר את המראה הנפלא של העור.

  • עור מוזנח / בעייתי (אקנה, פיגמנטציה וכד') – במקרים של עור מוזנח או בעייתי במיוחד, אהובה תבנה תוכנית טיפול מותאמת אישית, אשר תכלול טיפולי פילינג וטיפולים נוספים במכון, כמו גם המלצות לטיפוח ביתי מתאים.

האם טיפולים אינטנסיביים לא פוגעים בעור?


הרבה נשים חוששות, שאם יבצעו סדרת טיפולי פילינג לעור הן יגרמו לפגיעה בעוביו ובמראהו. האמת היא שההפך הוא הנכון: טיפול אינטנסיבי גורם דווקא לעיבוי הדרמיס והאפידרמיס החי, וכך למראה עור בריא ורענן יותר. תוצאות מקסימליות ניתן לראות כחודש-חודש וחצי לאחר סיום סדרת הטיפולים.  

האם הטיפול הביתי באמת נחוץ?


בהחלט כן. השימוש הביתי בתכשירים הכוללים חומצות אלפא-הידרוקסיות חיוני להשגת התוצאות הרצויות – שיקום העור ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. מומלץ להשתמש בתכשירים המכילים חומצה לקטית בריכוז של 15%-10% באופן יומיומי ובמשך תקופה ממושכת. התוצאות – מובטחות. הבנתי את יתרונות הטיפול. איך אני מתחילה?פשוט מאוד. כל מה שאת צריכה לעשות הוא להתקשר למכון של אהובה ולקבוע תור לטיפול פילינג לעור. 

אהובה כבר תדאג לעשות את כל השאר, ולגרום לך ולעורך להיראות נהדר.לקביעת תור חייגי 3250951 - 072 ונשמח לעמוד לשירותך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com