הסרת שיער לנשים – כל מה שצריך לדעת

 
נשים רבות מעוניינות להסיר שיער באזורים מסוימים בגופן. הקומה של אהובה מזמינה אתכם ליהנות מטיפולי הסרת שיער לנשים שמתאימים בדיוק לצרכים ולהעדפות שלכן.

שעווה – שיטה המתאימה לכל אזורי הגוף. כרוכה בכאב מסוים (נסבל בהחלט) ובצמיחה מחודשת של השיער כעבור בין שבועיים לחודש.

לייזר – שיטה מצוינת המתאימה גם היא לכל אזורי הגוף, אולם מתאימה רק לבעלות עור בהיר ושיער כהה. מאפשרת הסרה של שיער לתקופה ארוכה ביותר, ובביצוע סדרת טיפולים – כמעט לצמיתות.

IPL (שיטת קרן האור) – שיטה נפלאה הדומה ללייזר אך מתאימה לכולן. מתבססת על אור אינפרה-אדום שהורס את זקיק השערה ומונע את צמיחתה העתידית. בביצוע סדרת טיפולים מאפשרת להיפטר מרוב השיער לצמיתות.


לקביעת תור לצורך הסרת שיער לנשים חייגו עכשיו 3250951 - 057 ונשמח לעמוד לשירותכן.
 

למה מבצעים הסרת שיער לנשים?


היום נשים רבות מעוניינות להסיר שיער באזורים שונים בגופן, מסיבות אסתטיות שמשפיעות מאוד על ביטחונן העצמי. רוב הנשים מבצעות טיפולים להסרת השערות מהרגליים, מבתי השחי ומהמפשעות, אולם יש כאלה שסובלות משיעור יתר באזורים אחרים בגופן, כמו הידיים, הרגליים ועור הפנים, ומעוניינות להיפטר מהשיער הזה על מנת להרגיש הרבה יותר טוב. היום הסרת שיער לנשים היא דבר מאוד מקובל, והרבה מתחילות בכך כבר בתקופת נערותן.


הקומה של אהובה מזמינה אתכן ליהנות מטיפולים מקצועיים שיותאמו לכל אחת מכן באופן אישי, ויאפשרו לכן ליהנות מגוף חלק ונעים למגע ומתחושה אישית הרבה יותר טובה.

לקבלת מידע נוסף אודות השיטות השונות הנהוגות במכון לצורך הסרת שיער לנשים ולקביעת תור חייגו עכשיו 3250951 - 072 ונשמח לעמוד לשירותכן.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com