הסרת שיער לגברים - סיבות, שיטות ומחירים

 

בעידן המודרני בו אנו חיים, הסרת שיער הוא כבר לא תחומן הבלעדי של נשים. יותר ויותר גברים למדו להעריך את היופי שבהיעדר שיער גוף, כמו גם את היתרונות הרבים שיש לגוף חלק יותר, ופונים למכונים ולקליניקות השונים כדי להצטרף לחבריהם החלקים. אם גם אתם רוצים אבל עוד קצת חוששים, הנה לפניכם מאמר שיסבר לכם את האוזן ויספר לכם על כל היתרונות שיש בהסרת שיער לגברים.

ביטחון עצמי וקסם אישי

הרבה מאוד גברים שסובלים משיעור יתר חוששים ממצבים חברתיים מסוימים כגון שחייה בים או בבריכה, אימוני כושר משותפים ועוד. להם, הסרת שיער לגברים שמסירה את השיער לצמיתות או מדללת את המצב הקיים – יכולה לסייע מאוד. לאחר סיום סדרת הטיפולים הם ירגישו הרבה יותר טוב עם עצמם ועם גופם, כבר לא יתביישו לחשוף את גופם בסיטואציות שתוארו לעיל וייהנו מחיים הרבה יותר מלאים.

שיפור ביצועים אתלטיים

ישנם ענפי ספורט מסוימים, כגון שחייה למשל, שבהם שיעור יתר מהווה גורם מעכב. החיכוך של השיער במים גורם להאטת השחיין ולכך שלמתחריו החלקים יותר יהיה יתרון משמעותי. עבור אותם ספורטאים הסרת שיער לגברים יכולה להיות פתרון מצוין שישפר בצורה משמעותית את ביצועיהם ויעשה את ההבדל בין הפסד לניצחון.

אסתטיקה – זה כל הסיפור

עד לפני מספר שנים, שיער גוף רב היה אחד המדדים לגבריות. היום, בעידן שבו המין החזק הפך להיות מחובר יותר לצד הנשי שלו, הרבה מאוד מהגברים חושבים ששיעור הוא לאו דווקא מדד לגבריות ושדווקא חלק זה הרבה יותר יפה. אז נכון, יש דווקא נשים רבות שחושבות שגבר שעיר הוא הרבה יותר מושך, אבל גם הן יודו שהן היו מעדיפות שרמת השיעור תהיה סבירה ולא הרבה יותר מכך. הסרת שיער לגברים מאפשרת להם לא רק להסיר את השערות לצמיתות, אלא גם לדלל את השיער הקיים וליהנות ממראה גברי בדיוק במידה הנכונה.

חשיפת קעקועים ושרירים

הרבה מאוד גברים מעוניינים לעשות קעקוע אבל חוששים שלא יראו אותו בגלל השיער. הסרת שיער לצמיתות מהמקום המיועד לקעקוע תאפשר להם לעשות את הקעקוע וליהנות ממנו – בדיוק כמו שצריך. אותו דבר נכון גם לגבי השרירים – הסרה של השיער מאזורי הזרועות והרגליים תאפשר לכם לחשוף את השרירים שלכם ולהראות לכולם את התוצאות של העבודה הקשה בחדר הכושר. 

איך עושים את זה?

הסרת שיער לגברים מומלץ לבצע באחת משיטות ההסרה לצמיתות, ביניהן הלייזר או ה-IPL (קרן אור). זאת משום שרוב הגברים לא ירצו להשתעבד לטיפולים חוזרים לאורך זמן, שלא לדבר על לסבול כאב, ושיטות אלה עונות בצורה מדויקת על כל הדרישות. תוך מספר טיפולים בלבד וללא כאב כלל – השיער המיותר נעלם ובדרך כלל גם לא צומח שוב, כך שניתן ליהנות מהתוצאות המצוינות לאורך זמן. 

והמחיר? 

מחירי הסרת שיער לגברים משתנים ממקום למקום וגם מאוד תלויים בשיטת ההסרה ובאזור ההסרה. מכיוון שרוב הגברים מבצעים הסרת שיער לצמיתות בקרן אור או בלייזר נציין, כי הסרה מכל הגוף יכולה לעלות כ-14,000 ₪ והסרה מאזור החזה כ-3,000 ₪. כמובן שמומלץ לעשות סקר שוק, אבל הדבר שהכי חשוב לוודא הוא שהקוסמטיקאית אכן מורשה לבצע הסרת שיער לגברים באמצעות המכשור הייעודי ושיש לה כבר קהל לקוחות גברי. אם תהיה לכם אפשרות – דברו עם גבר שכבר עשה את זה, כדי שיספר לכם על התהליך, על היעילות ועל המחירים. 


הקומה של אהובה מתמחה בביצוע הסרת שיער לגברים ב-IPL, השיטה שבאמת עובדת.
לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור חייגו עכשיו 3250951 - 072

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com