אקנה

 
 

טיפול קוסמטי מקצועי באקנה


בעיית האקנה מוכרת היטב לנשים ולגברים רבים בגיל ההתבגרות וגם הרבה אחריו. מקורה של הבעיה הזו היא בעיקר הפרעות באיזון ההורמונאלי. כידוע, בתקופת ההתבגרות ההורמונים מתחילים "להשתולל" והסימנים על העור לא מאחרים להגיע. אנשים הנמצאים תחת לחץ מתמיד נוטים לסבול גם כן מהפרעות הורמונאליות, והתגובה הזו ניקרת אף היא על פניהם. הרבה פעמים אפשר לראות שפנים של סטודנטים מתמלאים בפצעונים בתקופת המבחנים, וזאת למרות שעברו כבר מזמן את גיל ההתבגרות. בעיות שאין להתעלם מהן בהקשר של בעיית אקנה זה היגיינה לקויה וחיידקים. חשוב ביותר להקפיד על ניקוי יסודי ונכון של עור הפנים כצעד ראשון ובסיסי ביותר למלחמה באקנה. הניקוי אינו אינטואיטיבי וחייב להתבצע באמצעות תכשירים המתאימים למטופל. כדאי מאוד לפנות לעצתה של קוסמטיקאית מוסמכת שתמליץ על הדרך הנכונה ביותר לניקוי העור.


טיפולים תרופתיים באקנה


טיפול יעיל לאקנה אצל בנות צעירות ונשים בוגרות היא הגלולה למניעת היריון. הגלולה מאפשרת הסדרה של המערכת ההורמונאלי בגוף, ובצורה זו חוסכת מהבנות את הפצעים. ניתן גם לטפל באקנה באמצעות אנטיביוטיקה שתמנע התפתחות של חיידקים בפצעונים.ישנם טיפולים תרופתיים אינטנסיביים מאוד לבעיית אקנה, אך הטיפולים הללו ניתנים במקרים קיצוניים בלבד. בכל מקרה שבו נקבע טיפול תרופתי באקנה, הוא איננו מוריד מהחשיבות של טיפול מקצועי אצל קוסמטיקאית.


טיפול אקנה אצל קוסמטיקאית מוסמכת


קוסמטיקאית מנקה את העור באופן יסודי, וניקוי זה מונע התפתחות של חיידקים והתפשטות הבעיה. הקוסמטיקאית תנקה את הפצעים שכבר יצאו ותמנע מהפצעונים שעוד לא הופיעו להתפתח. הטיפול הזה מתבצע באמצעות פילינג ומסכות עמוקות, כמו גם באמצעות מכשור מיוחד. טיפול באקנה צריך להתבצע בתנאים סטריליים לחלוטין על מנת להימנע מזיהומים. חשוב להסתכל על חדר הטיפולים של הקוסמטיקאית ולוודא שהוא נקי ואין בו שום רמז ללכלוך. בנוסף, חשוב לבצע שימוש בכלים חד פעמיים (כשהדבר מתאפשר) ולדאוג לנקות את המכשירים. טיפול שנעשה בצורה לא סטרילית עלול להזיק יותר מאשר לעזור. הטיפול הנכון ביותר באקנה מורכב מטיפול תרופתי, זאת במידה ורופא העור מחליט על כך, טיפולי ניקוי והזנה יומיומיים וביקורים תקופתיים אצל קוסמטיקאית מוסמכת ומקצועית.
 
 
 
אקנה
 
טיפול באקנה
 
 
 
הסכנות שבטיפול לא נכון באקנה

אקנה זו בהחלט בעיה לא נעימה, אך טיפול נכון ובזמן יסייעו להגיע להבראה ללא כל תופעות לוואי והשפעות ארוכות טווח. יחד עם זאת, הזנחה או טיפול בלתי מקצועי מובילים לסיבוכים לא נעימים ובלתי הפיכים. אולי הבולטים ביותר מבין הסיבוכים הללו זה יצירה של חורים בפנים או אפילו צלקות. חשוב ביותר להקפיד על הטיפול שנקבע על ידי רופא עור ולהגיע לקוסמטיקאית מוסמכת בתדירות שמכתיב מצב העור שלכם. "טיפול עצמי" באקנה, המקבל בדרך כלל צורה של מעיכה בלתי מבוקרת של הפצעונים גורמת להחמרת הבעיה.

במכון הקוסמטיקה הקומה של אהובה תמצאו טיפולים קוסמטיים מיוחדים לאקנה. כל הטיפולים מבוצעים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת ומנוסה ובמכשירים המובילים בתחום.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com