איפור קבוע לעיניים

 
 

נמאס לך להתאפר שעות לפני כל יציאה? מעוניינת להדגיש את יופייך הטבעי? איפור קבוע לעיניים הוא הפתרון האידאלי עבורך!

הקומה של אהובה הוא מכון קוסמטי בתל אביב, אשר מציע מגוון טיפולים הניתנים על ידי קוסמטיקאית מוסמכת ובעלת ניסיון עשיר. אחד הטיפולים המבוקשים ביותר הוא איפור קבוע לעיניים, אשר מקנה להן מסגרת מרשימה המדגישה את צבען ויופיין.

לתיאום תור חייגי עכשיו: 3250951 - 072

מהם היתרונות של איפור קבוע לעיניים?


• מקנה מראה נשי, מטופח ומודגש
• מעניק מראה של ריסים צפופות
• מאפשר אשליה אופטית ואסתטית
• מונע את התסכול שבשימוש באיילינר

 
 
עיניים הן הראי לנשמתך

העין שלנו היא איבר המסייע לנו בהעברת הבעות. לכל אחת יש מבנה ייחודי של עין – שקוע, קטן, גדול, קרוב, רחוק וכו'. כדי ליצור מראה אסתטי, יש להתאים לכל אישה את סגנון האיפור בהתאם לנתונים הטבעיים שלה, ממש כמו שאהובה נוהגת לעשות.

נשים צעירות ומבוגרות כאחד, חילוניות ודתיות, כאלה שמשתמשות במשקפי ראייה וכאלה שלא – כולן מעוניינות להשיג מראה מושלם. איפור קבוע לעיניים תמיד מאפשר לך להיראות במיטבך. קו עין מודגש לאורך שעות היום, גם בזמן שאת בחוג, בעבודה, בסידורים, באירוע, בים או בזמן שאת הולכת לישון, גורם לנשים יותר להרגיש מטופחות, מסודרות ובטוחות יותר בעצמן. הן תמיד מאופרות ויפיפיות, מבלי שהאיפור ימרח או יטשטש במהלך שעות היום.

מגיע לך לאהוב את עצמך!


אהובה מבצעת איפור קבוע לעיניים ולאזורים נוספים, תוך שימוש בחומרים ובמכשירים איכותיים, תוצרת מיטב החברות הקיימות בתחום. מדובר בטיפול קוסמטי פשוט, הנעשה לאחר אלחוש מקומי. בסיום התהליך תוכלי לזכות במראה רענן ומחמיא, בדיוק כמו שתמיד ציפית לראות. 

אז קדימה, קבעי תור עוד היום, ואהובה תגשים לך חלום.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com