טיפים לאיפור עיניים לפי גיל המתאפרת

 
איפור צריך להתאים בצורה האופטימאלית ביותר לגילה של המתאפרת. עור הפנים של נערות או ילדות שונה מהעור של נשים בגיל השלישי או של מבוגרות בנות גיל הזהב. בנוסף, בעת איפור של איזורים ספציפיים כמו עיניים אפשר להשתמש בטכניקות מתקדמות על מנת להבליט יתרונות.

 
לכל קבוצת גילאים יש סגנון איפור המושפע מאופנה, טרנדים, אסתטיקה אישית ועוד. גם לעונות השנה יש משמעות בבחירת איפור, ולכן מדובר על נושא מורכב הדורש מעורבות מקצועית. איפור מקצועי מחייב בראש ובראשונה זיהוי של האלמנטים הללו, ומבוסס על שילוב מושלם בין הצבעים לגיל המתאפרת.


 
איפור עיניים מקצועי
 
מגיל העשרה ועד 60 ומעלה

אלו הטיפים לאיפור עיניים אותם ניתן לחלק על פי קבוצות גיל כלליות:

א. גיל העשרה – כל נערה בוחרת להתחיל להתאפר בגיל שונה, אך קיימים מאפיינים המשותפים לכל מי שנמצאת בעיצומו של גיל העשרה. בגיל הזה מומלץ לשמור על איפור מינימאלי, ולהשתמש בגוונים עדינים בלבד. בעלות עיניים בהירות יכולות להסתפק באיפור בצבעים סולידיים, ובכל מקרה לא כדאי להשתמש במייקאפ. בנות גיל העשרה יכולות לנצל את הפוטנציאל של איפור עיניים מבלי להתאמץ, כל עוד הן שומרות על כללי המפתח. בכל הנוגע אל איפור כללי של הפנים יש לזכור את החוקים הבאים: נערה הסובלת מפצעי בגרות צריכה להימנע לחלוטין ממריחה של קרמים או מייקאפים, בעוד נערות אחרות יכולות להחליף את המייקאפ הרגיל בקרם לחות עם פיגמנט צבעוני.

ב. גילאי 20-40 – לדעת מאפרים מקצועיים רבים, זהו הגיל המהווה את ליבת הנשיות. בגילאים הללו ניתן לבחור מבין ספקטרום רחב מאוד של איפור עיניים. אלו השנים הנועזות המאפשרות לנשים לבחון אופציות שונות. כדאי להשתמש בצבעים עזים לרגל אירועים מיוחדים, לא לשכוח להתאים בין צבע האיפור לבגדים, ולנסות איפור המחמיא למבנה העין. אייליינר חצוף וסקסי או שימוש בשיטות לאיפור מעושן יכולים לענות על רוב הצרכים של נשים בגילאי 20-40.

ג.גיל 40-60 – כיום ישנם מוצרי איפור המציעים טיפוח של עור הפנים הרגיש בגילאים מתקדמים. בגילאים 40-60 אפשר לאפר את האיזור סביב העיניים, על מנת להרים עפעף שמתחיל לצנוח, או לחילופין לכסות קמטים עדינים.

ד. גיל 60 ומעלה – הדגש באיפור עיניים עבור בנות גיל 60 ומעלה הוא על הבלטת החלקים המחמיאים. איפור גבות יכול להרים את העיניים, אך חשוב להימנע משכבות עבות אשר יגרמו למראה מלאכותי. טיפ נוסף לגבי איפור בגיל 60 ומעלה הוא להשתמש במראה מגדילה, על מנת למנוע פספוסים או חוסר התאמה בין הצבעים.

לסיכום, איפור עיניים מאפשר לנשים בכל הגילאים לשפר את הביטחון העצמי ולשמור על מראה זוהר. הדרך הנכונה לאפר את הפנים או העיניים היא להתאים בין סגנון האיפור אל הגיל, להשתמש בחומרי גלם איכותיים, ולא לוותר על העדפות אישיות המבליטות את הצדדים המחמיאים.

זקוקה לטיפים נוספים? פני לקומה של אהובה עוד היום ונשמח לענות לך על כל שאלה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com