טיפים פרקטיים לאיפור מעושן

 
עיניים מעושנות מקנות מראה מיוחד למתאפרת בכל גיל. סגנון זה של איפור מתאים לאירועים מיוחדים, לבילויים וגם לשגרה. הוא משתלב בצורה נהדרת עם בגדים ארוכים וקצרים, ולא מיועד רק לחורף.


כיום ניתן למצוא את האיפור המעושן בקרב דוגמניות מפורסמות, שחקניות קולנוע וכוכבות בידור. למעשה, כל אחת יכולה להתאפר על פי העקרונות המנחים של הסגנון המעושן. על מנת לעשות זאת יש צורך בהיכרות עם מספר טיפים פרקטיים, אותם ניתן לנצל באופן מיידי.


 
איפור מעושן
 

לגזור ולשמור: שלבי האיפור הנכונים

איפור מעושן לא חייב להיות שחור, ואפשר לבחור גוון וצבע על פי העדפות אישיות. לרוב, האיפור יכלול צבעים מהספקטרום של ירוק, חום חציל, סגול כחול וכדומה. לאחר בחירת הצבע יש להקפיד על איפור בשלבים הבאים:

1. הנחת קונסילר על העפעף
2. משיכת קו בתפר הריסים באמצעות עיפרון עיניים שחור
3. עיבוי של הקו וציור קו שחור נוסף בתוך העין
4. שימוש במברשת לצללית, ובצללית בגוון שחור על מנת לעבור על הפס
5. עיבוי וקיבוע של הקו השחור בתפר הריסים העליון והתחתון

מי שמעוניין באיפור עם מראה חתולי יכול לבנות משולש בזווית החיצונית של העין בעזרת צללית שחורה ומברשת עיניים. הציור של המשולש מתבצע עד מעל הקו של שקע העין, תוך כדי טשטוש כלפי פנים. בסוף תהליך האיפור כדאי להניח צללית כהה על העפעף, או לרכך את המראה עם צללית בהירה מתחת לגבה. בשלב הזה יבואו לידי ביטוי ההעדפות האישיות של המתאפרת. לאחר מכן ניתן להשתמש במברשת בינונית לצורך טשטוש כל הצלליות שנוצרו מהחלק הפנימי של העפעף החוצה. השלב האחרון של איפור מעושן ומקצועי הוא מריחת שתי שכבות של מסקרה שחורה.

ניקיון ושימוש במסקרה


טיפ פרקטי נוסף לגבי איפור מעושן הוא להימנע ממריחת מסקרה על הריסים התחתונות. מריחה כזו עשויה ליצור מראה בובתי ומוגזם, אשר אינו מתאים לרוב הנשים. בנוסף, חשוב מאוד לשמור על ניקיון. זהו טיפ התקף לגבי כל סגנונות האיפור, אך מקבל משנה תוקף בסגנון המעושן. הניקיון יקבע את האחידות בין העיניים לבין חלקי הפנים האחרים. איפור לא נקי מערער את האיזון ופוגם במראה הסופי. מבחינה טכנית, יש להימנע מהעמסת צלליות על מברשת האיפור או מעבודה מהירה ושטחית.

עוד טיפ בו ניתן להשתמש לצורך איפור מעושן הוא להשתמש במסקרה שחורה ודרמטית. השילוב בין מסקרה שחורה לבין האיפור יוצר מראה בלתי נשכח. התפקיד של המסקרה הוא לא לבלוט על חשבון האלמנטים הכהים, אלא לעטוף בצורה הרמונית את הסגנון המעושן. כפי שצוין קודם לכן, המשיחה של המסקרה מתבצעת בשתי שכבות ומבסיס הריסים כלפי חוץ.

לסיכום, אי אפשר להתעלם מהנוכחות של איפור מעושן, וגם לא כדאי לעשות זאת. אמצו את הטיפים לאיפור נכון, והצטרפו אל נשים שכבר נהנות ממראה מעניין ומיוחד

לפרטים נוספים – הנכן מוזמנות ליצור קשר עם הקומה של אהובה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com