איפור כלה לצילומי סטודיו

 
כלות ביום חתונתן זקוקות לליווי מקצועי של מומחים ברמה הגבוהה ביותר. בני הזוג נערכים לאירוע בסדר גודל של חתונה חודשים ארוכים מראש, מגייסים לא מעט משאבים וכסף, ומתרגשים כבר בימים שלפני שבירת הכוס. הדרך הנכונה להתמודד עם האירוע המרגש היא להבטיח כי כל פעולות ההכנה יבוצעו מול הגורמים המתאימים. דוגמא מצוינת לכך ניתן לראות בתחום של איפור כלות.
 
כלה המגיעה אל סלון איפור צריכה לדעת שהיא נמצאת בידיים הנכונות. מבחינת המאפרת, יש הבדל בין איפור לקראת צילומי סטודיו וסטילס לבין איפור עבור האירוע עצמו. באיפור כלה לצילומי סטודיו חשוב לשים דגש על הנקודות הבאות:

 
  1. זווית הצילוםאיפור כלה לצילומי סטודיו חייב להדגיש את תווי הפנים המחמיאים של הכלה מכל זווית. בין אם מדובר על צילומים בסטודיו סגור או פתוח, האיפור הוא חלק בלתי נפרד מהמזכרת שתישאר בידיים של בני הזוג עם תום החתונה. על הכלה להכיר את סגגנון הצילום הרצוי, ולבחור איפור עמיד ונעים. 
  2. טיפוח - איפור כלה לצילומי סטודיו כוללת מתן עצות טיפוח עבור הכלה. מומלץ להגיע אל סלון האיפור מספר שבועות לפני מועד האירוע, להתייעץ עם מאפרת מקצועית, ולשמוע המלצות על טיפוח. המאפרת לוקחת בחשבון את גילה של הכלה, את מבנה הפנים, וכמובן את סגנון האיפור המועדף עליה. בהינתן הפרטים הללו קל יותר לאפר כלה לצילומי סטודיו, ולאפשר חוויה בלתי נשכחת. 
  3. מוצרי איפור – בסופו של דבר, כל איפור תלוי בסוג המוצרים בהם נעשה שימוש. על המאפרת לוודא, כי הכלה אינה אלרגית לחומרים, להתייעץ איתה לגבי חומרים מועדפים, ולוודא היטב כי מוצרי האיפור מתאימים לצילומי סטודיו. מוצרי איפור מקצועיים ועמידים הם תנאי לצילום משובח ברמה גבוהה.

מה מיוחד באיפור כלה לקראת צילומים בסטודיו?


איפור לקראת צילומים הוא תחום אמנות יוצא דופן. באיפור לשחקנים על הבמה או באיפור לאירוע הדגש הוא על עמידות לאורך זמן, בעיקר מפני לחות והזעה, בעוד באיפור כלה לצילומי סטודיו כדאי לשים לב לתדמית ולרושם שנוצר. אפשר לתאם בין המאפרת לבין הצלם, וזאת על מנת לבדוק את הפרטים הבאים:

  • תאורה 
  • תפאורה 
  • צילום בטבע או על רקע סטטי

האפשרויות לאיפור כלה לצילומי סטודיו הן כמעט בלתי מוגבלות. מלבד איפור, אפשר להשתמש בריסים מלאכותיים, בקריסטלים, במייק אפ ועוד. הדבר החשוב הוא לקבל שירות איכותי ובמחיר משתלם.

לסיכום, שימוש נכון באיפור הוא המפתח להצלחה של צילומי סטודיו עבור כלות. "הקומה של אהובה" בצפון תל אביב מציעה לכם טיפול מסור, הניתן על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית בכירה. בואו להתעניין עם אחד הנציגים שלנו לגבי איפור כלה לצילומי סטודיו. אנו מבטיחים לכם שימוש בחומרים במוצרים המתאימים לסוג העור, להעדפות הסגנוניות ולאופי הצילום הצפוי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפגישת ייעוץ חינם התקשרי עכשיו: 3250951 072  
עקבו אחרינו:  ‪Google+‬‏

 
אמיר גלבוע 18, תל אביב
טלפון : 072-3250951 
נייד : 052-2533296
פקס: 077-4448141 
דוא"ל: zkorach@gmail.com